en-UStr-TR
Language

 Kıbrıs Türk Yatırım Geliştirme Ajansı 


.

Saç ve Güzellik hizmetleri sektörüne

Saç ve Güzellik hizmetleri...

Kıbrıs Türk toplumunda COVID-19 salgınının yarattığı etkiyi azaltmaya yönelik 3...

Saç ve Güzellik hizmetleri sektörüne " CAN SUYU-II" Desteği

Saç ve Güzellik hizmetleri sektörüne " CAN SUYU-II" Desteği

Kıbrıs Türk toplumunda COVID-19 salgınının yarattığı etkiyi azaltmaya yönelik 3 Milyon Euro bütçeli "İŞLETMELERE CAN SUYU DESTEĞİ"nin II....
BAŞVURU SÜRESİ 25 EYLÜL'E KADAR UZATILDI! - İŞLETMELERE

BAŞVURU SÜRESİ 25 EYLÜL'E KADAR...

“Avrupa Birliği, COVID-19 krizinin tüm dünya ekonomisinde hissedilen...

BAŞVURU SÜRESİ 25 EYLÜL'E KADAR UZATILDI! - İŞLETMELERE "CAN SUYU" DESTEĞİ

BAŞVURU SÜRESİ 25 EYLÜL'E KADAR UZATILDI! - İŞLETMELERE "CAN SUYU" DESTEĞİ

“Avrupa Birliği, COVID-19 krizinin tüm dünya ekonomisinde hissedilen olumsuz etkilerinin Kıbrıs’ın kuzey kesimine de yansıması nedeniyle,...

Saç ve Güzellik hizmetleri sektörüne " CAN SUYU-II" Desteği

Kıbrıs Türk toplumunda COVID-19 salgınının yarattığı etkiyi azaltmaya yönelik 3 Milyon Euro bütçeli "İŞLETMELERE CAN SUYU DESTEĞİ"nin II. aşamasında Saç ve Güzellik hizmetleri sektörüne yönelik destek programı başlamıştır.

KKTC Yatırım Geliştirme Ajansı 0 65

Kıbrıs Türk toplumunda COVID-19 salgınının yarattığı etkiyi azaltmaya yönelik 3 Milyon Euro bütçeli "İŞLETMELERE CAN SUYU DESTEĞİ"nin II. aşamasında        Saç ve Güzellik hizmetleri sektörüne yönelik destek programı başlamıştır.

ikinci aşamanın başvuru çağrısı 6-23 Kasım 2020 tarihleri arasında (Kıbrıs saati ile 15.00'e kadar) açık olacaktır. Yalnızca www.isdestek.eu adresinde bulunan Online Başvuru Formu doldurulurakyapılan başvurular kabul edilecektir. Aynı web adresinden daha fazla bilgiye ulaşmak mümkündür.

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bu finansal destek programı NI-CO tarafından yürütülen "İnovatif Girişimcilik ve Diyalog" projesi kapsamında sağlanacak olup Kıbrıs Türk Yatırım Geliştirme Ajansı- YAGA , Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası - KTEZO ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası - KTTO işbirliğiyle gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU SÜRESİ 25 EYLÜL'E KADAR UZATILDI! - İŞLETMELERE "CAN SUYU" DESTEĞİ

Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Sektöründeki şahıs, mikro ve küçük işletmelere yönelik FİNANSAL DESTEK PROGRAMI --''İŞLETMELERE CAN SUYU DESTEĞİ''

KKTC Yatırım Geliştirme Ajansı 0 585

“Avrupa Birliği, COVID-19 krizinin tüm dünya ekonomisinde hissedilen olumsuz etkilerinin Kıbrıs’ın kuzey kesimine de yansıması nedeniyle, yiyecek ve içecek sektöründeki şahıs, mikro ve küçük işletmelere can suyu niteliğinde 12.000 TL ile 18.000 TL arasında finansal destek sunmayı hedeflemektedir.


Siz de “Bana biraz can suyu lazım” diyorsanız, online başvuru formu ve daha fazla ayrıntı için lütfen www.isdestek.eu adresini ziyaret ediniz. Başvurular 1 Eylül - 16 Eylül tarihleri arasında, Kıbrıs saati 15:00'e kadar kabul edilecektir. Bu finansal destek programı, Kıbrıs Türk Yatırım ve Geliştirme Ajansı (YAGA), Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası, Kıbrıs Türk Ticaret Odası ve RESBİR işbirliği ile Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve NI-CO tarafından yürütülen İnovatif Girişimcilik ve Diyalog projesi kapsamında sağlanacaktır.

KRİZDE İNOVASYON ve PANDEMİ SONRASI GİRİŞİMCİLİK ÇALIŞTAYI (30 Nisan 2020, Saat: 15.15)

DÜNYA OLAĞANÜSTÜ BİR KRİZLE KARŞI KARŞIYA. BU DURUMUN ETKİLENMEDİĞİ TEK BİR ÜLKE, TEK BİR CANLI YOK. PEKİ BİZ NE YAPABİLİRİZ?

KKTC Yatırım Geliştirme Ajansı 0 430

ÇEVRİMİÇİ YOL HARİTASI HAZIRLIK ÇALIŞTAYI

https://www.youtube.com/watch?v=eZL4a0BNFMY&feature=youtu.be

(Link çalıştay sonrasında aktif olacaktır.)

Çalıştayı Takiben Live Streaming ile sonuçların tartışılacağı bir online canlı yayın yapılacaktır.
Kriz, İnovasyon ve Gelecek
Tarih : 30.4.2020 saat : 15:15
● Murat Özgören (moderatör),
● Cenk Alper,
● Ali, Şah,
● Ebru Kaptan Sertoğlu
● Nihat Yılmaz

 

1234567

Visitor Hit Counter

Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kıbrıs Türk Yatırım Geliştirme Ajansı
Back To Top