en-UStr-TR
Language
Search
× Search

 Kıbrıs Türk Yatırım Geliştirme Ajansı 

.


KKTC- Almanya arasında yapılabilecek yatırımlar, sektörler ve ticari işbirliği fırsatları konuşuldu

KKTC- Almanya arasında yapılabilecek yatırımlar, sektörler ve ticari işbirliği fırsatları konuşuldu

Türk – Alman Ticaret Ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Okan Özoğlu’nun Alman iş insanlarının ülkemize daveti öncesi ön incelemede bulunmak üzere ülkemize ziyarette bulundu. KKTC Başbakanlık Yatırım Geliştirme Ajansı (YAGA) organizasyonu ve Kıbrıs Türk İşinsanları Yatırımcılar ve Ekonomi Derneği (KİYED) katılımıyla yatırım fırsatlarının ve ticari işbirliklerinin geniş kapsamlı analizinin yapılabilmesi için 9 Nisan 2019 tarihinde iki ayrı toplantı düzenlendi.

Ayrıca Türk – Alman Ticaret Ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Okan Özoğlu, KKTC Başbakanlık YAGA  Direktörü Ebru Kaptan Sertoğlu ve Kıbrıs Türk İşinsanları Yatırımcılar ve Ekonomi Derneği (KİYED) Asbaşkanı Evren Erk ile birlikte Başbakan Tufan Erhürman’a ziyarette bulundu.

 

Yatırım Geliştirme Ajansı (YAGA), Türk – Alman Ticaret Ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Okan Özoğlu ile Kıbrıs Türk Sanayi ve Ticaret Odalarını bir araya getirdi.

Yatırım Geliştirme Ajansı (YAGA) tarafından organize edilen ilk toplantı YAGA Direktörü Ebru Kaptan Sertoğlu başkanlığında Türk – Alman Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Okan Özoğlu, Kıbrıs Türk Sanayi Odası Başkanı Candan Avunduk, Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz ile Odaların Genel Sekreterleri, yönetim kurulu üyeleri ve Kıbrıs Türk İşinsanları Yatırımcılar ve Ekonomi Derneği (KİYED) Asbaşkanı Evren Erk’in katılımıyla gerçekleşti. Toplantı sırasında KKTC- Almanya arasında yapılabilecek yatırımlar, sektörler ve ticari işbirliği fırsatları konuşuldu.

Yatırım Geliştirme Ajansı (YAGA) tarafından organize edilen ikinci toplantıda ise daha geniş bir katılımla gerçekleşti. Türk – Alman Ticaret Ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Okan Özoğlu’nun sunumu ile başlayan toplantı daha sonra Almanya’da hale hazırda iş yapan ve iş yapmak isteyen insanların soruları ve bu temaslarla ilgili beklentilerinin ortaya konması ile son buldu.

 

Türk – Alman Ticaret Ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Başbakan Tufan Erhürman’a ziyarette bulundu.

Türk – Alman Ticaret Ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Okan Özoğlu, KKTC Başbakanlık YAGA  Direktörü Ebru Kaptan Sertoğlu ve Kıbrıs Türk İşinsanları Yatırımcılar ve Ekonomi Derneği (KİYED) Asbaşkanı Evren Erk ile birlikte Başbakan Tufan Erhürman’a ziyarette bulundu. Özoğlu’nun KKTC ziyareti süresince gerçekleşen toplantılar sonucu ortaya çıkan bulgular ve iki ülke arasında geliştirilebilecek yatırım ve ticari işbirliği fırsatları hakkında bilgi verildi.

Previous Article "KKTC'DE GİRİŞİMCİLİK PROJESİ GÖRÜNÜRLÜK GÖSTERGELERİ" VERİLDİ
Next Article YAGA, İstanbul'da düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası'nda KKTC'yi temsil etti
Print
359

.


«Mayıs 2019»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
293012345
6
80099

YAGA, İstanbul'da düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası'nda KKTC'yi temsil etti

2012 yılından itibaren T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonuyla Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası; T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, T.C. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, Estonya Eski Devlet Başkanı Toomas Hendrik Ilves, Türkiye ihracatçılar Meclisi başkanı ve üyeleri, TC Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı, TC Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı katılımları ile Shazam Kurucu Ortağı başta olmak üzere uluslararası başarılı girişimcilerin katılımıyla gerçekleşti.

Devamı
789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2019 Kıbrıs Türk Yatırım Geliştirme Ajansı
Back To Top